Division 4

Ladder

Team P W L B D F Points For Against %
Rhodes 1 1 0 0 0 0 4 506 386 131.09%
Giza 1 1 0 0 0 0 4 498 395 126.08%
Olympia 1 1 0 0 0 0 4 358 322 111.18%
Babylon 1 0 0 1 0 0 4 0 0 0%
Alexandria 1 0 1 0 0 0 1 322 358 89.94%
Halicarnassus 1 0 1 0 0 0 1 395 498 79.32%
Ephesus 1 0 1 0 0 0 1 386 506 76.28%

Teams

  • Rhodes
  • Kimber, Richard
  • Button, Peter
  • McLoughlin, Bryan
  • Saragih, Melissa
  • Yang, Lin
  • Moore, Bianca
  • Giza
  • Andrews, Paul
  • Andrews, Jack
  • Andrews, John
  • Mirowski, Natalie
  • Cannell, Gillian
  • Andrews, Grace
  • Babylon
  • Gangell, Steven
  • Brightmore, David
  • Harcourt, Jamie
  • Hallam, Kerri
  • Witte, Michaelie
  • Bull, Jess
  • Alexandria
  • Cox, Jamie
  • Gupta, Ankit
  • Horne, James
  • Quilliam, Jessica
  • Berry, Susan
  • Dennison, Christine
  • Halicarnassus
  • Isu, Faruq
  • Goodwin, Trevor
  • Brownrigg, Jesse
  • Johnston, Anni
  • Leitch, Maree
  • Jackson, Paige
  • Olympia
  • Kinsella, Clint
  • Zhang, Cheng
  • Ogilvy, Dan
  • Herbert, Jane
  • Storer, Fyona
  • Manser, Katrina
  • Ephesus
  • Johnson, Liam
  • Goransson, Clive
  • Radburn, Michael
  • Markovitch, Jenny
  • Rankin, Jessie
  • Gao, Wen

Rounds

Round 1 - 11th September
Bye: Babylon
C1&2Giza vs. Halicarnassus498 / 395
C4&5Rhodes vs. Ephesus506 / 386
C7&8Alexandria vs. Olympia322 / 358
Round 2 - 18th September
Bye: Halicarnassus
C1&2Rhodes vs. Alexandria
C4&5Giza vs. Babylon
C7&8Olympia vs. Ephesus
Round 3 - 25th September
Bye: Giza
C1&2Alexandria vs. Ephesus
C4&5Rhodes vs. Olympia
C7&8Babylon vs. Halicarnassus
Round 4 - 2nd October
Bye: Alexandria
C1&2Giza vs. Ephesus
C4&5Babylon vs. Olympia
C7&8Rhodes vs. Halicarnassus
Round 5 - 9th October
Bye: Olympia
C1&2Rhodes vs. Babylon
C4&5Halicarnassus vs. Ephesus
C7&8Giza vs. Alexandria
Round 6 - 16th October
Bye: Rhodes
C1&2Giza vs. Olympia
C4&5Alexandria vs. Halicarnassus
C7&8Babylon vs. Ephesus
Round 7 - 23rd October
Bye: Ephesus
C1&2Halicarnassus vs. Olympia
C4&5Babylon vs. Alexandria
C7&8Rhodes vs. Giza
Round 8 - 30th October
Bye: Babylon
C1&2Alexandria vs. Olympia
C4&5Giza vs. Halicarnassus
C7&8Rhodes vs. Ephesus
Round 9 - 6th November
Bye: Halicarnassus
C1&2Olympia vs. Ephesus
C4&5Rhodes vs. Alexandria
C7&8Giza vs. Babylon
Round 10 - 13th November
Bye: Giza
C1&2Babylon vs. Halicarnassus
C4&5Alexandria vs. Ephesus
C7&8Rhodes vs. Olympia
Round 11 - 20th November
Bye: Alexandria
C1&2Rhodes vs. Halicarnassus
C4&5Giza vs. Ephesus
C7&8Babylon vs. Olympia
Round 12 - 27th November
Bye: Olympia
C1&2Giza vs. Alexandria
C4&5Rhodes vs. Babylon
C7&8Halicarnassus vs. Ephesus
Semi Finals - 4th December
Games to be Scheduled Later
Preliminary Final - 10th December
Games to be Scheduled Later
Grand Final - 14th December
Games to be Scheduled Later